Bitcoin Maximalists Will Be on Wrong Side of History, According to Ethereum Co-Founder Vitalik Buterin

Szefowie Ethereum i Cardano biorą do pracy dyrektora generalnego Blockstream Adama, po tym jak porównał ich dzieci do Berniego Madoffa.

„Zmęczona stara propaganda“
Zajęcie stanowiska przeciwko maksymalistom Bitcoinów
Promocja
Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, machnął ręką na prezesa zarządu Blockstream, Adama Back’a, po tym jak porównał swoje dziecko do najbardziej znanych schematów Ponzi’ego i con aktorów.

Buterin ostrzega, że „fale historii“ nie będą miłe dla Back’a i innych maksymalistów Bitcoin’a.

„Fale historii nie będą sprzyjać maksymalizmowi“.

„Zmęczona stara propaganda“
Rosyjsko-kanadyjskie marnotrawstwo programowe twierdzi, że „zmęczona stara propaganda“ rozpowszechniana przez maksymalistów „staje się coraz mniej skuteczna“.

Buterin wskazał na postęp Ethereum, twierdząc, że dowód na to, że stawka i odłamki wzrastają. Medalla, ostateczna sieć testowa Ethereum 2.0, została uruchomiona z 20.000 walidatorów na początku tego tygodnia.

W serii żrących tweetów Back porównał Ethereum, Cardano i Ripple do niesławnego włoskiego oszusta Charlesa Ponzi, który stał się imiennikiem każdego oszukańczego systemu, który wypłaca zyski wcześniejszym inwestorom, wabiąc świeże pieniądze.

Powrót wspomniał również o OneCoin, największym związanym z kryptonimem Ponzi, który zapoczątkował zniknięcie, wyjście z oszustwa BitConnect, a nawet o Bernie Madoffie, byłym prezesie NASDAQ, który wyciągnął z niego największe jak dotąd oszustwo finansowe.

Porównania te nie sprawdziły się również w przypadku prezesa IOHK i założyciela Cardano Charlesa Hoskinsona. Uderzył w ten projekt jako „smutny i żałosny“.

„Cardano, Charles Ponzi, Madoff na liście Adama razem. Cholerny Adam, to jest smutne i żałosne.“

Założyciel Ethereum Vitalik Buterin Slams Bitcoin Revolution za posiadanie „scentralizowanego pośrednika“.
Zajęcie stanowiska przeciwko maksymalistom Bitcoinów
Maksymalizm Bitcoinów wynika z pomysłu, że wystrzelenie alternatywnej kryptojurrency, która będzie konkurować z królem, jest szkodliwe dla przestrzeni kryptojańskiej. W swoim wpisie na blogu z 2014 roku Buterin opisał jego niekorzystne skutki.

Gospodarz RT Max Keiser uważa, że altcoiny mają tylko zabrać Bitcoina.

Tłum Bitcoinów wierzy, że Buterin ukuł poniżający termin, aby zmarginalizować swoją społeczność.

Hoskinson, z drugiej strony, który był również jednym z założycieli Ethereum, posunął się aż do nazwania maksymalistycznej „choroby psychicznej“.